Zabawka interaktywna Furby – gdzie kupić najtaniej?

Zabawka interaktywna Furby – gdzie kupić najtaniej?

furby

Tylko 4 grosze (cena zabawki osiągnięta w licytacji) + 30 groszy (koszt bidów/przebić) zapłacił zwycięzca aukcji zabawki interaktywnej Hasbro Furby na aukcji, która odbyła się w serwisie aukcyjnym za10groszy.pl. Użytkownik portalu za Furby wartości 285 zł zapłacił w sumie tylko 34 grosze! (jest to suma ceny osiągniętej w licytacji oraz kosztu przebić wykonanych przez zwycięzce).

Zastanawiasz się nad zakupem zabawki Furby? sprawdź za ile godzin/minut odbędzie się jej kolejna licytacja bez ceny minimalnej.

Nie posiadasz jeszcze konta? Rejestracja zajmie tylko kilka chwil 320x100

Zarejestruj się, aby móc licytować kup promocyjny pakiet bidów i przekonaj się jakie to proste.

Dlaczego warto brać udział w licytacjach w serwisie za10groszy.pl? W serwisie licytujesz tylko nowy, markowy sprzęt z pełną gwarancją producenta, licytacje zawsze zaczynają się od 0 zł i są bez ceny minimalnej. Przebicie w zależności od aukcji wynosi 1 grosz lub 3 grosze (przy czym aby móc brać udział w licytacjach/przebijać musisz posiadać BIDY). Wszyscy nowo zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać z promocyjnego zakupu BIDów/przebić gdzie 600 bidów kosztuje tylko 45 zł. Na przykładzie powyższej aukcji Furby zwycięzca potrzebował tylko 3 bidów do wygrania tej aukcji.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*Powered by sweet Captcha