Tablet Samsung Galaxy Tab 3 8.0 3G – gdzie kupić najtaniej?

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 8.0 3G – gdzie kupić najtaniej?

tablet

Dokładnie 1666 zł 10 gr zaoszczędził zwycięzca aukcji tabletu Samsung Galaxy Tab 3 8.0 3G na aukcji, która odbyła się w serwisie za10groszy.pl. Użytkownik serwisu za tablet wartości 1700 zł zapłacił w sumie tylko 33 zł 90 gr (jest to suma kosztu przebić wykonanych przez zwycięzce oraz ceny osiągniętej w licytacji).
Dlaczego warto brać udział w licytacjach w serwisie za10groszy.pl? W serwisie licytujesz tylko nowy, markowy sprzęt z pełną gwarancją producenta, licytacje zawsze zaczynają się od 0 zł i są bez ceny minimalnej. Przebicie w zależności od aukcji wynosi 1 grosz lub 3 grosze (przy czym aby móc brać udział w licytacjach/przebijać musisz posiadać BIDY). Wszyscy nowo zarejestrowani użytkownicy mogą skorzystać z promocyjnego zakupu BIDów/przebić gdzie 600 bidów kosztuje tylko 45 zł. Na przykładzie powyższej aukcji tabletu Samsung Galaxy Tab 3 zwycięzca potrzebował tylko 294 bidów do wygrania tej aukcji.

Zastanawiasz się nad zakupem tabletu Samsung Galaxy Tab 3 8.0 3G? sprawdź za ile godzin/minut odbędzie się jego kolejna licytacja

Nie posiadasz jeszcze konta? Rejestracja zajmie tylko kilka chwil 320x100

Zarejestruj się, aby móc licytować kup promocyjny pakiet bidów i przekonaj się jakie to proste.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*Powered by sweet Captcha